163 Біомедична інженерія
Метою вивчення навчальної дисципліни «Обробка біомедичних сигналів та зображень» – є навчити студентів аналізувати функціональні можливості та характеристики апаратних засобів в біомедичних дослідженнях, розуміти сучасні підходи до реєстрації біомедичних сигналів та зображень, проводити їх аналіз та обробку з врахуванням переваг, недоліків та обмежень у застосуванні та можливості модифікації та адаптації до конкретних задач практичної діяльності.
Місце дисципліни в структурі освітньо-прфесійної програми: курс відноситься до дисциплін обов’язкової частини циклу професійної підготовки, за результатами яких здобувачі здають іспит та виконують навчальний процес по спеціальності 163-«Біомедична інженерія».
Інтегральна: здатність розв’язувати комплексні задачі та проблеми в галузі біомедичної інженерії, здійснювати у цій галузі професійну та дослідницько-інноваційну діяльність, що передбачає глибоке переосмислення наявних і створення нових цілісних знань та професійної практики.
- Teacher: Олександр Олександрович Молнар
Мета: засвоєння основних методів та алгоритмів організації паралельних та розподілених обчислень, принципів побудови відповідних структур, набуття початкових практичних навиків проектування таких засобів для розв'язання типових задач прикладної математики.
Завдання: набуття студентами знань та умінь використання новітніх досягнень у паралельному програмуванні мультипроцесорних, мультикомп’ютерних та графічних систем, необхідних для сучасних комп’ютерних і програмних технологій відповідно до кваліфікації фахівця з електроніки та обчислювальної техніки.
Для студентів спеціальності 6.153-мікро та наносистемна техніка - денна.
- Teacher: Олександр Олександрович Молнар
6.153-мікро та наносистемна техніка-денна
С.к.“Методи визначення параметрів напівпровідників”- Teacher: Антон Антонович Когутич
Метою дисципліни «Функціональна електроника» є вивчення фізичних процесів які протікають в твердому тілі та рідинах, що можуть бути використані для моделювання різних функцій перетворення інформації. Курс присвячений розгляду одного з напрямків твердотільної електроніки, який охоплює питання використання різних фізичних явищ в твердих тілах для інтеграції різноманітних схемотехнічних функцій в об'ємі одного твердого тіла і створенню електронних пристроїв з такою інтеграцією. На відміну від схемотехнічної інтеграції функціонально простих елементів (резисторів, конденсаторів, діодів, транзисторів, і т.п.), які локалізовані в різних ділянках твердого тіла і здатні виконувати складні схемотехнічні функції лише в сукупності (наприклад в складі інтегральної схеми) розглядається функціональна інтеграція з використанням фізичних процесів, які відбуваються в усьому об'ємі твердого тіла, зокрема, звертається увага на переваги використання хвильових процесів і розподіляючої взаємодії електромагнітних полів з електронами і атомами в твердих тілах.
- Teacher: Олександр Олександрович Молнар