Зав. курсом -  викладач Філак Фелікс Георгійович

Мета - підготовка фахівців спеціальності 8. 227 – «фізична терапія, ерготерапія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр відповідно до державних стандартів, встановлених освітньо-кваліфікаційною характеристикою та освітньо-професійною програмою підготовки спеціалістів вищезазначеного фахового спрямування. Навчити студентів диференційованого призначення ортезів та надавати кваліфіковані рекомендації щодо рекомендації протезів пацієнтам після травм і ампутацій кінцівок, а також проведення реабілітаційних заходів на поліклінічному етапах відновного лікування на основі знання механізмів відновлення і компенсації порушених функцій. оволодіння студентами спеціальними знаннями та методичними навичками самостійної роботи з особами, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, соціально-трудової реабілітації осіб, які втратили кінцівки, психологічної підтримки в доопераційному та післяопераційному періоді з метою підготовки культі до протезування, покращення їх загального стану та повернення до активної участі у житті суспільства. Узагальнюючи наукові і практичні дані, дисципліна розкриває суть завдань, які необхідно вирішувати в процесі організації і проведення фізичної терапії. 

Предметом вивчення навчальної дисципліни є теорія і практика організації і проведення комплексу засобів фізичної реабілітації направлених на відновлення функцій, втрачених внаслідок ампутації, фізичної дієздатності хворого, виявлення і розширення резервних можливостей організму, забезпечення навичок самообслуговування, підготовку до фізичних навантажень на роботі і у побуті, повернення до активної участі у житті суспільства.

Зав. курсом - доц. Русин Л.П.

Практичні заняття - викл. Дуткевич-Іванська Ю.В.

      Мета – підготовка фахівців напряму 8.227 за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра відповідно до державних стандартів, встановлених освітньо-кваліфікаційною характеристикою та освітньо-професійною програмою підготовки спеціалістів вищезазначеного фахового спрямування, забезпечення вміння диференційовано призначати і застосовувати засоби фізичної реабілітації в акушерстві та гінекології на стаціонарному, санаторному і поліклінічному етапах реабілітаційного лікування на основі знання механізмів відновлення і компенсації порушених функцій.

     Завдання:

·    дати студентам теоретичні знання про основні методи фізичної реабілітації  при захворюваннях жіночих статевих органів;

·    засвоєння студентами ролі фізичної реабілітації у відновлені порушених функцій при захворюваннях жіночих статевих  органів, її лікувальне та профілактичне значення;

·    засвоєння загальних та приватних показань та протипоказань для застосування фізичної реабілітації хворих;

·    оволодіння практичними навичками застосування методів фізичної реабілітації при основних захворюваннях в акушерсько-гінекологічній практиці.



Зав. курсом - к.мед.н., доц. Мелега К.П. (лекційні і практичні заняття)

Мета - формування здоров'язберігаючої, загальнокультурної та професійної компетентності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації, учителів основ здоров'я та фітнес-тренерів, оволодіння системою теоретичних знань і практичних умінь та навичок, необхідних для ефективної реалізації завдань щодо збереження і зміцнення здоров'я, виховання навичок здорового способу життя серед різних категорій населення.