Мета навчальної дисципліни “Лісова фітопатологія” випливає з цілей освітньої-професійної програми підготовки випускників вищого навчального закладу та визначаються змістом тих системних знань і умінь, якими повинен оволодіти фахівець лісового господарства або вчений-лісівник. Знання, які студенти отримують із навчальної дисципліни “Лісова фітопатологія”, є базовими для дисциплін, що забезпечують природничо-наукову і професійно-практичну підготовки.
Основними завданнями вивчення дисципліни “Лісова фітопатологія” є ознайомлення студентів з основними групами та типами хвороб деревних рослин, їх впливом на погіршення стану, зниження стійкості, продуктивності лісостанів та їх захисних санітарно-гігієнічних властивостей, а також з сучасними засобами і методами захисту об'єктів лісового та садово-паркового господарства.
- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович
Мета навчальної дисципліни «Дендрофлора Карпат» випливає з цілей освітньої-професійної програми випливає з цілей освітньої-професійної програми підготовки випускників вищого навчального закладу та визначаються змістом тих системних знань і умінь, якими повинен оволодіти фахівець лісового господарства або вчений-лісівник.
Відповідно до освітньої програми вивчення дисципліни сприяє формуванню у здобувачів вищої освіти таких компетентностей:
Загальні компетентності:
1) знання та розуміння предметної області та розуміння професії;
Фахові компетентності:
1) здатність використовувати знання й практичні навички для аналізу біологічних явищ і процесів, біометричної обробки дослідних даних та їх математичного моделювання;
2) Екологічні мислення і свідомість, ставлення до природи як унікальної цінності, що забезпечує умови існування людства, особиста відповідальність за стан довкілля на місцевому регіональному, національному і глобальному рівнях.
- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович

- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович

- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович

- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович
Метою вивчення навчальної дисципліни "Недеревні ресурси" є формування необхідної бази теоретичних і практичних знань та умінь для використання і відновлення недеревної продукції лісу, здійснення побічного користування в лісах.
Передумовами вивчення навчальної дисципліни «Недеревні ресурси» є опанування таких навчальних дисциплін (НД) освітньої програми (ОП):
1. Ботаніка
2. Фізіологія рослин
3. Лісознавство
Розподіл балів, які отримують здобувачі вищої освіти
Поточне оцінювання та самостійна робота Модульна контрольна робота Сума Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 40 100 12 12 12 12 12

- Викладач: Мигаль Андрій Володимирович