Навчальний курс з фізіотерапії та ерготерапії у ранньому втручанні швейцарських практикуючих фахівців:

Бріґітте Бертольд – фізіотерапевтка, спеціалістка з Бобат-терапії, яка працювала у неонатальному відділенні м. Люцерн, а нині веде приватну практику.

Сільвіа Ціммерманн – фахівчиня з раннього втручання, спеціальний педагог для дітей дошкільного віку, яка працює у Службі раннього втручання кантону Люцерн.

Впроваджено у рамках реалізації тристоронньої угоди щодо створення нових освітніх умов для майбутніх фахівців, які працюють із людьми з інвалідністю. Це перший крок до впровадження сталої та ефективної системи підготовки кадрів для забезпечення надання якісних соціально-терапевтичних послуг, направлених на соціалізацію та підвищення якості життя особи з інвалідністю.

Раннє втручання – це комплексна система послуг сім’ї, в якій народилася дитина з інвалідністю чи ризиком розвитку такої. Раннє втручання допомагає, насамперед, дітям у перші роки життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних факторів ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу задля попередження ускладнень.